Uzmanlık Alanları: Satış ve Pazarlama, Yönetim Organizasyon, Pazarlama Danışmanlığı, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kişisel Gelişim

Deneyim: 10 yıl

1991 doğumlu olan Canan Taşçı eğitimine İstanbul Arel Üniversitesi Hastane Yönetim Organizasyon bölümüyle başlamış ve üniversite yıllarında Türkiye'nin önde gelen Mehmet Emin Karamehmet'in kuruculuğunda olan gsm operatör şirketinde kariyerine adım atmıştır.

Bilişim sektörünün en temel yapısı olan internet ve etkileşim üzerine, satış pazarlama kariyerine satış temsilcisi olarak başlamıştır.

İletişim sektörünün tutkusuna kapılıp, 6 yıl boyunca pazarlama danışmanlığı, müşteri ilişkileri yönetimi ve eğitim uzmanlığı, bölgesel satış performansı yükseltme satış destek uzmanlığı, satış sonrası destek ve süreç analistliği, proje yöneticiliği, yönetsel işlevleri planlama ve toplam kalite yönetimi artırma projeleri gerçekleşmiştir.
İş hayatına eğitmen kimliğiyle devam etmekte olup, seminerlerde ve kariyer topluluklarına satış pazarlama ve süreçleri ile ilgili eğitimler vermektedir. Kişisel gelişim üzerine verdiği eğitimler ile ilgili birçok ödül ve başarı almıştır. Halen Satış ve Pazarlama Eğitimi vermeye devam etmektedir.