Tatil Home firması için SEO Kursu olarak  gerçekleştirdiğimiz 14 Şubat Cumartesi – 15 Şubat Pazar 2015 Kurumsal Sosyal Medya Eğitimi verimli ve başarılı bir şekilde noktalandı. Türkiye’nin en iyi tatil acentaları arasında yer alan Tatil Home için hazırladığımız 2 günlük eğitim içinde seyahat sektörünün rakip analizleri yapılarak firmaya özel çözüm yolları sunuldu. Kurumsal bir çerçevede sosyal medya ağlarının ve firma hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini anlatan ekibimiz uygulamalı bölümlerde Tatil Home için özel kampanyalar oluşturup kullanıcı analizleri ile atılması gereken adımları belirledi. Keyifli ve faydalı bir program tamamlandı.

tatil home

Bahçeşehir Üniversitesi ve akademimiz işbirliği ile gerçekleşen Kurumsal Sosyal Medya Eğitimi, Tatil Home’un sosyal medya kavramlarına hakim olması, reklam ve tanıtım kampanyalarını kendi bünyelerinde oluşturup kontrol edebilmesi, sosyal medya araçlarını etkili bir şekilde kullanabilmesi, marka ve topluluk yönetebilmesi, hızlı bir şekilde pazarlama ve reklam stratejisi oluşturmayı öğrenmesi için temel terimlerden, internet kültüründen, marka yaratma ve yönetme süreçlerinden, reklam modellerinden, pazarlama stratejilerinden, sosyal medya ağlarından ve başarılı kampanyalar için atılacak adımlardan, kriz yönetimlerinden, diğer pazarlama yollarının sosyal medyaya entegre etme yollarından bahsettik. Pratik ve uygulamalı süreçler izledik.

Ders aralarında, öğle yemeklerinde ve gün sonu etkinliklerimizde Tatil Home ekibi ile keyifli sohbetler ettik ve onları yakından tanıma fırsatı bulduk.

Sunum sonunda firmanın kurumsal web sitesi üzerinde incelemeler yaparak sosyal medya kampanyası oluşturup paylaşma yöntemlerini tartıştık. Hataları ve eksikleri belirleyerek atılması gereken adımları belirledik. Ayrıca web site için sosyal medya optimizasyonu yaparak günü noktaladık. Kursiyerlerimize sertifikalarını vererek bir sonraki eğitimde görüşmek üzere vedalaştık.