SEO Akademi olarak 15 – 16 Ekim 2015 tarihleri arasında Rönesans Holding bünyesindeki RHİ Şirketi Marketing Müdürü olarak görev yapan İrina Atakan hanıma Kurumsal SEO ve Sosyal Medya Eğitimi verdik. Allianz Tower'daki Ofislerinde gerçekleştirdiğimiz eğitimi başarıyla tamamlayarak katılımcımızın internet ve görünürlük hakkında bilgi almasını sağladık.

İnşaat, gayrimenkul yatırım, enerji üretim, sağlık ve eğitim sektörlerinde uzmanlaşmış bir şirketler topluluğu olan Rönesans Holding; 30.000’den fazla çalışanıyla alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, endüstri tesisleri, altyapı tesisleri, enerji santralleri, ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri vb. yapılar inşa etmektedir. Firma için hazırladığımız eğitimde, şirketin internette nasıl kaynaklarını kullanacağını ve sosyal medyada başarılı olmanın yollarını anlattık.

Ayrıca eğitmenlerimiz İrina Atakan’a SEO kavramını, optimizasyon mantığını, araçlarını, kriterlerini ve yöntemlerini; internet kültürünü, SEO algoritmalarını ve cezalarını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini, arama motorlarında ilk sayfada çıkma stratejilerini, dijital pazarlama yöntemlerini anlattı.

2 günlük eğitimimiz boyuna katılımcımıza molalarda ve gün bitiminde merak ettikleri hakkında detaylı bilgi verdik. Firmayı yakından tanıyarak ihtiyaçlarına yönelik çözüm ve öneriler sunduk.

Son gün sunumlarımızı ve eğitimimizi bitirdikten sonra kursiyerimiz İrina Atakan’a katılım sertifikasını vererek eğitimimizi tamamladık. Kurumsal eğitimlerimizde görüşmek üzere Rönesans Holding’den ayrıldık.

Sizler de firmanızın kurumsal eğitimlerini SEO Akademi farkı ile gerçekleştirmek, bireysel ve destekleyici kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız takvimimize göz atın!