SEO Akademi olarak eğitimlerimizi uluslararası platforma taşımanın mutluluğunu yaşamaktayız. 16 Ekim Cuma – 17 Ekim Cumartesi 2015 tarihleri içinde gerçekleştirdiğimiz SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi’ni başarıyla tamamladık. Azerbaycan’ın lider mobil operatörü Azercell çalışanları Jalil Namazaliyev ve Tamilla Bulat için özel olarak verdiğimiz SEO İçerik Editörlüğü eğitiminde 2 günlük bir program uyguladık.

Bakırköy’deki bulunan kurs merkezimizde düzenlenen eğitimde katılımcılarımıza SEO içerik yazmanın temellerini, makale yazım kurallarını, kompozisyonunu önemini, anahtar kelime stratejisi oluşturmayı, Google’dan ceza almamaları için yapmaları gerekenleri, içerik pazarlama stratejilerini ve önemini anlattık. Ayrıca uygulamalı olarak nasıl içerik oluşturacaklarını öğrettik.

İkinci gün Bakırköy’deki merkezimizde eğitimlerimize devam ettik ve ardından katılımcılarımızın talebi ile Golden Age Hotel’de düzenlediğimiz SEO ve Sosyal Medya Semineri’ne katıldık. Azercell editör ekibi bu eğitimi de gayet faydalı bulduklarını belirttiler.

SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi süresince molalarda ve gün bitiminde Azercell editörleri eğitmenlerimize sorular sorarak akıllarına takılan konularda daha detaylı bilgi aldılar.

Son gün sunumlarımızı ve paylaşımlarımızı bitirdikten sonra kursiyerlerimize katılım sertifikalarını vererek eğitim programımızı tamamladık. Keyifli ve başarılı bir eğitim programını sonlandırırken katılımcılarımızı İstanbul gezilerini yapmak üzere yolcu ettik. Sizler de firmanızın kurumsal eğitimlerini SEO Akademi farkı ile gerçekleştirmek, bireysel ve destekleyici kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız takvimimize göz atın!