17 Ocak Cumartesi günü SEO Kurs olarak Türkiye’nin en iyi dans kurslarından biri olan Depo Dans için son dönemin en popüler konularından biri olan İnternet Reklamcılığı hakkında eğitim düzenledik. Kurumsal eğitimler çerçevesinde verdiğimiz İnternet Reklamcılığı kursu ile firmanın web dünyasında kendini gösterebilmesi, rakiplerini geçecek stratejiler üretmesi, strateji geliştirmeyi ve yönetmeyi öğrenmesini amaçladık. 1 günlük eğitim programımızda Depo Dans için özel internet çözümleri ürettik.

Depo Dans

Eğitimimizi Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirirken ferah ve konforlu sınıflarımızda kursiyerlerimize internet kültürünü, internet reklamcılığı kavramlarını, dijital pazarlama yöntemlerini, online PR yönetimi ve kriz çözmeyi, pazarlama ve satış stratejisi geliştirmeyi, mobil pazarlamayı, etkili satış ve sosyal medya kanalları yönetimini, optimizasyon tekniklerini ve web sitelerini doğru bir şekilde optimize etmeyi öğrettik. Uygulama ile kurs programımızı sonlandırırken katılımcılarımızın sorularını da öğrenerek çözüme kavuşturduk.
Molalarda, öğle yemeklerinde ve gün sonlarında yakından tanıma fırsatı bulduğumuz Depo Dans ekibi ile keyifli sohbetler yaptık.

Son gün sunumlarımızın tamamlanmasının ardından Depo Dans web sitesi üzerinde uygulama yaparak öğrenilenleri pratikle pekiştirdik. Nasıl daha başarılı reklam kampanyaları yapacaklarını ve yöneteceklerini gösterdik. Facebook, Twitter, Instagram gibi hesaplarda etkili kampanya yürütme ve kriz çözme yolları bulma gibi taktikler verdik. Uygulama sonunda da kursiyerlerimize katılım sertifikalarını vererek eğitim programımızı tamamladık. Keyifli ve başarılı bir eğitim programını sonlandırırken katılımcılarımızı bir sonraki eğitimde görüşmek üzere vedalaştık.