kurumsal seo

dia-logo-as-150x150

SEO Akademi olarak 26 – 27 Şubat 2015 tarihleri içinde gerçekleştirdiğimiz Kurumsal SEO Eğitimi oldukça verimli geçti. Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından biri olan DİA Yazılım A.Ş. için özel olarak verdiğimiz SEO eğitiminde 2 günlük bir program uyguladık.

DİA’nın İstanbul ofisinden eğitimimize gelen katılımcılarımıza Kurumsal SEO’nun yapı taşlarını, terimlerini, araçlarını, en çok kullanılan SEO algoritmalarını, kurumsal SEO yapılırken dikkat edilmesi gerekenleri, optimizasyon stratejilerini ve püf noktalarını, kampanya ve kriz yönetimini, Google’dan ceza almamaları için yapmaları gerekenleri, dijital pazarlamayı ve bilişim hukukunu öğrettik.

Hafta içi gerçekleşen eğitimimizi kuruluşumuz bünyesinde gerçekleştirerek firma kimliğimizi de katılımcılarımıza gösterme fırsatı edindik.

Son gün sunumlarımızı ve paylaşımlarımızı bitirdikten sonra kursiyerlerimize katılım sertifikalarını vererek eğitim programımızı tamamladık. Keyifli ve başarılı bir eğitim programını sonlandırırken katılımcılarımızı bir sonraki eğitimde görüşmek üzere yolcu ettik. Sizler de firmanızın kurumsal eğitimlerini SEO Akademi farkı ile gerçekleştirmek, bireysel ve destekleyici kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız Türkiye'nin en çok tercih edilen eğitim merkezimize bekliyoruz.

DİA (Değişime İlk Adım)

DİA, DİA Yazılım AŞ. tarafından ODTÜ Teknokent Arge ofisinde geliştirilmektedir.

DİA Yazılım AŞ., 2004 Yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulmuştur.

DİA (Değişime İlk Adım) Ticari Yönetim Sistemi, 2004 yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulan DİA Yazılım AŞ.tarafından geliştirilmiştir. ODTÜ Teknokent Ar-Ge Ofisi’nde geliştirilen DİA, DİA Yazılım AŞ.’nin lokomotif ürünüdür.

Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş bir altyapı üzerinde ve internet üzerinden online olarak çalışan ticari paket program olan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmaktadır.