SEO Akademi Ocak ayı ile birlikte eğitimlerine hızlı bir şekilde devam ediyor. 3 Ocak Cumartesi – 4 Ocak Pazar 2015 tarihlerinde Türkiye’nin en önde gelen araç kiralama firmalarından biri olan Aventour için düzenlediğimiz Kurumsal SEO Eğitimi başarı ile noktalandı. Rent A Car firmaları içinde Türkiye’nin kaliteli kuruluşlarından biri olan Aventour ekibine 2 günlük SEO kursumuzda kurumsal kimliklerini web dünyasında nasıl güçlendireceklerini ayrıntılı bir şekilde öğrettik.

aventour rent a car

Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ile geniş ve teknik donanımlı sınıflarımızda Aventour ekibinden gelen katılımcılarımıza Kurumsal SEO tekniklerini, optimizasyon terimlerini, internetin hayatımızdaki önemini, SEO araçlarını ve algoritmalarını, Google mantığını, kurumsal SEO’nun nasıl yapılacağını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini, arama motorlarında ilk sayfada çıkma stratejilerini, dijital pazarlama dünyasını ve araç-gereçlerini, internet cezalarını ve bilişim hukuku öğrettik. Faydalı bilgiler ve site uygulaması ile tamamladığımız eğitimde firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunduk.

Molalarda, öğle yemeklerinde ve gün sonlarında yakından tanıma fırsatı bulduğumuz Aventour ekibi ile keyifli vakitler geçirdik.

4 Ocak Pazar günü sunularımızı tamamladıktan sonra firmanın web sitesi üzerinde uygulama yaparak öğrendiklerimizi pratiğe döktük. Uygulama sonunda da kursiyerlerimize katılım sertifikaları vererek eğitim programımızı tamamladık. Keyifli ve başarılı bir eğitim programını sonlandırırken katılımcılarımızı bir sonraki eğitimde görüşmek üzere yolcu ettik.