SEO Kursu olarak 31 Ocak Cumartesi – 1 Şubat Pazar Mesleki Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimizi Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirdik. 10 kişilik özel grup eğitimi olarak tamamladığımız Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu, 2 günlük keyifli bir süreçte tamamlandı.

İstanbul ve İstanbul dışından gelen katılımcılarımıza Sosyal Medyanın temel taşlarını, en çok kullanılan araçlarını, başarılı bir Sosyal Medya Uzmanı olmak için yapmaları gerekenleri, sosyal medya araçlarında kampanya ve kriz yönetimini, Facebook ve Twitter’ı etkili kullanma yollarını ve pek çok stratejik ve faydalı bilgi verdik.

İstanbul dışından gelen öğrencilerimize konaklama imkanı sunduk. Eğitim aralarında ve yemek molalarında keyifli vakitler geçirdik.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin bize sunduğu imkanlardan yararlanarak açık ve kapalı alanlarda zamanımızı değerlendirip kursiyerlerimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk.

Son gün sunumları tamamlandığında kursiyerlerimize katılım sertifikalarını vererek eğitim programımızı tamamladık. Keyifli ve başarılı bir etkinliği sonlandırırken kursiyerlerimizi bir sonraki eğitimde görüşmek üzere yolcu ettik. Siz de sıradaki eğitimimizin içeriğini öğrenmek ve katılımcı olmak istiyorsanız tıklayın!