kurumsal seo eğitimi

SEO Akademi olarak 5 Haziran 2015 Cuma günü Toshiba Klima İstanbul Satış Merkezi Önder Makina için özel olarak gerçekleştirdiğimiz 1 günlük Kurumsal SEO Eğitimi’ni başarıyla sonlandırdık. Tek günlük eğitimimizde Kurumsal SEO temelleri üzerine kaliteli bir eğitim verdik.

Firmanın ofisinde gerçekleşen eğitimimize bütün Önder Makine çalışanları ve yöneticileri katıldı. Kurumsal SEO’nun nasıl yapıldığını anlattığımız eğitimimizde SEO kavramını, optimizasyon mantığını, araçlarını, kriterlerini ve yöntemlerini; internet kültürünü, SEO algoritmalarını ve cezalarını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini, arama motorlarında ilk sayfada çıkma stratejilerini, dijital pazarlama dünyasını anlattık.

Ayrıca firmanın kurumsal web site analizi sonucunda ihtiyaçlarını ve SEO adımlarını belirledik. Yapılan hataları ve eksiklikleri belirleyerek yapılması gereken optimizasyon hakkında bilgi verdik. Web sitesi için mobil tasarımın gerekliliğinden, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçlarında tanıtım yapmanın yararından ve kriz yönetiminden bahsettik.

Ders aralarında, öğle yemeklerinde ve gün sonu etkinliklerimizde Önder Makine ekibi ile keyifli sohbetler ettik ve onları yakından tanıma fırsatı bulduk.

Gün sonunda, sunumumuzu ve paylaşımlarımızı bitirerek kursiyerlerimize katılım sertifikalarını dağıttık. Başarıyla ve keyifle tamamladığımız eğitim programı ile Önder Makina’ya kurumsal SEO’nun önemini ve farkını göstermiş olduk.
Sizler de firmanızın kurumsal eğitimlerini SEO Akademi farkı ile gerçekleştirmek, bireysel ve destekleyici kurslarımızdan yararlanmak istiyorsanız eğitimlerimize göz atabilirsiniz.