SEO Akademi olarak deneyimli eğitmen kadromuz ile 7 Şubat Cumartesi – 8 Şubat Pazar 2015 tarihleri arasında İklimsa Kavacık firmasına 2 günlük bir Kurumsal SEO Eğitimi verdik. Yıllardır iklimlendirme sektöründe başarı ile teknik servis, satış ve danışmanlık hizmetleri veren İklimsa Kavacık ekibi için hafta sonu yaptığımız etkinlikte firmanın kurumsal optimizasyonunu nasıl yapması gerektiğini başarılı bir şekilde öğrettik, farklı stratejilerle yollarını aydınlatmaya çalışarak internet dünyasında başarılı olmaları için gerekli bilgileri verdik.

iklimsa kavacık seo

Eğitimimizi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden olan Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde verirken İklimsa Kavacık ekibine, SEO kelimesinin içeriğini, optimizasyon mantığını, araçlarını, kriterlerini ve yöntemlerini; kurumsal SEO tekniklerini, kurumsal SEO’nun nasıl yapılacağını, internet kültürünü, SEO algoritmalarını ve cezalarını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini, arama motorlarında ilk sayfada çıkma stratejilerini, dijital pazarlama dünyasını ve araç-gereçlerini, internet cezalarını ve bilişim hukuku öğrettik.

Ders aralarında, öğle yemeklerinde ve gün sonu etkinliklerimizde İklimsa Kavacık ekibi ile keyifli sohbetler ettik ve onları yakından tanıma fırsatı bulduk.

8 Şubat Pazar günü öğlen arasına kadar sunumlarımızı tamamlayarak öğleden sonra firmanın kurumsal sitesi üzerinde uygulama gerçekleştirdik. Yapılan hataları ve eksiklikleri belirleyerek yapılması gereken optimizasyon hakkında bilgi verdik, farklı püf noktaları gösterdik. Gün sonunda kursiyerlerimize sertifikalarını dağıttık ve hatıra fotoğrafı çektirdik. Başarılı bir eğitim programını daha sonlandırarak, misafirlerimizi uğurladık.