Seo eğitim semineri

SEO Akademi Seo Kursu olarak 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri’ni başarılı bir şekilde sonlandırdık. İstanbul’daki en iyi otellerden biri olan Golden Age Hotel’de gerçekleştirdiğimiz seminerimize ilgi büyüktü. 1 günlük tanıtıcı ve eğitici seminerimizde kişilere ve firmalara faydalı bilgiler verdik. Eğlenceli bir havada geçen ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri süresince kişisel ve kurumsal web siteleri için nasıl SEO yaptırılması gerektiğini, sosyal medya ağlarında nasıl farkındalık yaratılacağını başarılı bir şekilde öğrettik.

Her biri kendi alanında uzman eğitmenlerimiz Golden Age Hotel’in Taksim’deki binasında, katılımcılara, SEO kavramını, optimizasyon mantığını, araçlarını, kriterlerini ve yöntemlerini; internet kültürünü, SEO algoritmalarını ve cezalarını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini, arama motorlarında ilk sayfada çıkma stratejilerini, dijital pazarlama dünyasını anlattı. Ayrıca konuşmacılarımızdan Seda Genç, nöropazarlamanın stratejilerinden ve insanların satın alma mantığından bahsetti. Avukatımız Muharrem Erdoğan ise Yeni Ticaret Kanunu kapsamı ve cezaları hakkında bilgi verdi.

Etkinlik aralarında ve gün sonunda eğitmenlerimiz ve katılımcılar keyifli sohbetler ederek SEO ve Sosyal Medya’yı tartıştılar. Bir sonraki eğitime katılmak isteyenler kayıtlarını yaptırdı.

SEO Kursu olarak, gün sonunda başarılı bir organizasyonu daha tamamlayarak katılımcılar ile vedalaştık. Ayrıca seminerimize katılanlara Tatil Home sponsorluğunda Büyükada’da hafta içi çift kişilik konaklama, Foto Life Akademi’den 5 haftalık temel fotoğrafçılık kursu, SEO Akademi’den Temel SEO Eğitimi hediye ettik. Hediyelerini alan katılımcılarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedik. Bir sonraki seminer ve eğitimlerde görüşmek üzere bütün katılımcılarımızı uğurladık.