Bursa Seo eğitimi

SEO Akademi SEO kursu olarak 13 Mayıs Çarşamba günü Bursa’da başarılı bir SEO ve Sosyal Medya Semineri etkinliğini tamamladık. Bursa’da Bilgi Yazan işbirliği ile Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde gerçekleştirdiğimiz seminere ilgi büyüktü. Katılımcılara diğer eğitimlerimiz hakkında da bilgi verdik. 1 günlük tanıtıcı ve eğitici seminerimizde yazılım firmaları, öğrenciler ve diğer katılımcılar için ilgi alanlarına yönelik, dikkat çekici bilgiler verdik. SEO ve Sosyal Medya Semineri süresince kişisel ve kurumsal web siteleri için nasıl SEO yaptırılması gerektiğini, sosyal medya ağlarında nasıl farkındalık yaratılacağını anlattık.

SEO, tasarım, içerik, pazarlama ve reklam alanlarına uzman eğitmenlerimiz Bursa Uludağ Üniversitesi’nin Ulutek Teknoloji ve Geliştirme Bölgesi’nde katılımcılara, SEO nedir, nasıl yapılmalıdır, stratejileri ve kavramları nelerdir, içerik ve tasarım optimizasyonunda neler yapılır gibi soruların cevabını verdik. Aynı zamanda ilk sayfada yer almanın yolları, arama motorları algoritmalarını ve cezalarını, kullanıcıyı web sitesine çekme yöntemlerini anlattık. Ayrıca pazarlama stratejilerinde renklerin ve tanıtım yöntemlerinin öneminden, Yeni Ticaret Kanunu kapsamı ve cezalarından bahsettik.

Etkinlik aralarında ve gün sonunda eğitmenlerimiz ve katılımcılar keyifli sohbetler ederek SEO ve Sosyal Medya hakkında sorularını yanıtladılar. SEO Akademi ve diğer eğitimler ile organizasyonlarımız hakkında bilgi verdik.
SEO ve Sosyal Medya Seminerimizi tamamlarken katılımcılarımıza Tatil Home sponsorluğunda Büyükada’da hafta içi çift kişilik konaklama, Foto Life Akademi’den 5 haftalık temel fotoğrafçılık kursu, SEO Akademi’den Temel SEO Eğitimi hediye ettik. Etkinlik boyunca katılımcılarımızla fotoğraflar çektirdik. Bilgi Yazan ve Ulutek ekibine teşekkürlerimizi ileterek Bursa’dan ayrıldık.