SEO Editörlüğü, HTML, WordPress, Joomla, Marka Hukuku Kursları

Parçaları Birleştirmenin Temel Kuralı: Önce Parçaları TANI!
Başarılı bir internet kariyerinizin olmasını ister misiniz? Ya da departmanlarınızın daha verimli çalışmasını? Workshop eğitimlerimize katılarak SEO Kursu İçerik Editörlüğü, Blog Oluşturma ve Yönetme, Photoshop, HTML, WordPress, İnternet Reklamcılığı alanlarında uzmanlaşabilir ya da eksiklerinizi giderebilir; çalışanlarınızın mesleki yeterliliklerine katkı sağlayabilirsiniz.
 

Web Tasarım Eğitimi


Başarılı bir Web Tasarım
Uzmanı olun.
4500 TL / 20 HAFTA - 50 SAAT

Web Tasarım Kursu ders programı ve eğitim içeriği, HTML, CSS, Dreamweaver, Photoshop, Flash, Jquery gibi programları öğretmek, tablo ve resim düzenleme eğitimleri.

Blog Oluşturma-Yönetme


Başarılı blog yönetimi
ile kazanç sağlayın.
550 TL / 2 GÜN - 12 SAAT

Kişilere internette kalıcı olmanın yollarını, marka ve kitle oluşturmayı, sosyal medya yönetimini ve arama motorlarında üst sıralara yerleşmenin püf noktalarını...

SEO İçerik Editörlüğü


SEO uyumlu içerik
ve metin hazırlama.
550 TL / 2 HAFTA - 12 SAAT

Kişilere içerik yazma yöntemlerini öğreterek başarılı makaleler yazmalarını sağlamak, SEO mantığını kavratmak ve arama motorlarında üst sıralarda yer...

E-Ticaret Yönetimi


İnternetteki satış
trafiğinizi artırın.
3500 TL / 8 HAFTA - 24 SAAT

E-ticaretin kapsamını, kampanya yönetimini, iletişim modellerini ve operasyon verimlilik yöntemlerini öğreterek firmaların e-ticaret sektöründe başarılı...

Photoshop


Temel photoshop eğitimi
ve görsel optimizasyon.
550 TL / 4 HAFTA - 10 SAAT

Kursiyerlere temel photoshop bilgisi vererek bu alanda uzmanlaşmalarını sağlamak ve görsel optimizasyon yapabilmelerini öğretmektir.

HTML (SEO İçin)


Daha faydalı SEO
için HTML bilgisi.
1750 TL / 8 HAFTA - 24 SAAT

Temel HTML kavramlarını, komutlarını, resim ve metin işlemlerini öğreterek kursiyerlerin SEO için yararlı olacak HTML mantığını kavramalarını sağlamaktır.

Bilişim Hukuku


Web sitenizin
güvenliğini sağlayın.
440 TL / 1 GÜN - 6 SAAT

Kursiyerlere bilişim hukukunun kapsama alanını, internet güvenliği ve işlenebilecek suçları öğreterek bu alanda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.

Marka Hukuku


Marka oluşturma,
tescil ve hukuki koruma.
440 TL / 1 GÜN - 6 SAAT

Kursiyerlere marka kavramının özelliklerini anlatmak, tescile ilişkin temel bilgileri vererek yasal süreçler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır.

Wordpress


Sitenizi kurun, yönetin
ve güvenliğini sağlayın.
850 TL / 4 HAFTA - 12 SAAT

Kursiyerlerimize temek wordpress eğitimi vermek, kolay kullanım ve güvenlik bilgilerini öğretmek, optimizasyon yapma becerisi kazandırmaktır.

Joomla


İçerik yönetim sisteminizi
kurun ve yönetin.
850 TL / 4 HAFTA - 612SAAT

Kursiyerlerimize temel Joomla bilgilerini vererek içerik yönetim sisteminin çalışma mantığını kavratmak, Joomla kurulum ve yönetim modellerine hakim...

Zarafet


Firmanızı en iyi
şekilde tanıtın.
650 TL / 2 GÜN - 14 SAAT

Kurumsal şirketlerin yönetici kadrosuna ve çalışanlara tanışma, konuşma ve beden dili tekniklerini öğretmek, etkili bir imaja sahip olmanın püf noktalarını aşılamak...

Etkili Sunum Teknikleri


Yaratıcı ve etkili
sunumlar hazırlayın.
440 TL / 1 GÜN - 6 SAAT

Topluluk önünde yapılacak etkili bir sunumun hem içerik hem tarz olarak nasıl hazırlanacağı konusunda katılımcıları geliştirmektir.

Kayıt Tarihleri ve Ders Ücretleri

SEO kursu temel, ileri, kurumsal, e-ticaret SEO eğitimi ile Sosyal Medya ve Adwords Eğitimi, SEO İçerik Editörlüğü, HTML, İnternet Reklamcılığı ders programları ve saatleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

Kayıt Tarihleri