Seo Akademi, Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde 2012 yılından itibaren kişi ve kuruluşlara kaliteli eğitim verme hedefi ile kurulmuştur.

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerine kurmuş olan eğitim merkezimiz Türkiye’nin en seçkin kurumlarından biri haline gelmiştir. Teknolojiyi takip eden uyumlu bir eğitim sistemi ile değerlerini güncel bilgilerle geliştiren Seo Akademi, kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir. Eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle kalite ve güvene çok önem vermektedir.

Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords eğitimlerini bireysel ve mesleki olarak veren kuruluşumuz; Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress Eğitimi gibi kurslar vermektedir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Seo Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.

Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

SEO ve diğer eğitimlerde Türkiye’nin en iyi eğitmenlerine sahip olan Seo Akademi, bünyesinde bulunan uzmanları özel bir hassasiyetle seçmektedir. İlgili alanda üniversite mezunu ve eğitmenlik deneyimi olan kişilerle çalışan merkezimiz, branşında teknolojiye entegre ve pedagojik olarak eğitmenliğe yetkin bireylerle çalışmaktadır.

Kurumsal Eğitim
Partneriniz

Seo Akademi, yıllardır emek harcadığı Kurumsal Eğitim Partnerliği ile firmaların bilişim departmanları ve insan kaynakları bölümlerine eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumlara özel programlanan dersler ile hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz firmalara değer katan, fark yaratan projeler üretmek, yüksek kalite standartında eğitim hizmeti sunmaktır.

Eğitim Şart!

Güncellik

Eğitim programımızı dönemsel olarak güncelleyerek kursiyerlerimize en yeni bilgiler sunarken pratik uygulamalarımızla sahada deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Tecrübe

Bugüne kadar 300’den fazla kişiye ve 100’den fazla firmaya verdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile her sektörde başarıyı vaat ediyoruz.

İlgi ve Samimiyet

Alanında uzman eğitmenlerimiz kursiyerlerimize kaliteli ders içerikleri ile birlikte aile ortamının sıcaklığını ve samimiyetini sunuyor.

Başarı

Başarının anahtarının çok çalışmak olduğuna inanıyor, ekip olarak kursiyerlerimizin memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.

Kurumsal Eğitimler      Bireysel Eğitimler      Destekleyici Eğitimler

Misyonumuz

Eğitimlerimizi profesyonel bir ekiple vererek kursiyerlerimizi tatmin edecek ders içerikleri hazırlamak ve kurumsal firmaların mesleki memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Türkiye’nin en çok tercih edilen, fark yaratan, başarılı, modern ve güvenilir eğitim merkezlerinden biri olmak.

Değerlerimiz

• Uzmanlık
• Hızlı çözüm
• Kalıcı başarı
• Kursiyer memnuniyeti

• Fark yaratma
• Kaliteli ders programları
• Uzun soluklu çalışma prensibi

Eğitmenler

ORHAN GÜRBÜZ

Girişimci, Eğitmen, Yazar

ESRA GÜNDÜZ

Reklam ve Metin Yazarı, Eğitmen

YILMAZ BOZAN

Dijital Pazarlama Uzmanı, Eğitmen

Tüm Eğitmenlerimiz İçin Tıklayın

Türkiye'nin En Başarılı Şirketleri Bizi Tercih Etti

SEO, E-ticaret, Sosyal Medya, Adwords eğitimleri ile özel ders hizmetlerimizden yararlanan kurumlar ve çalışma ortaklarımız.

Tüm Referanslar