• SEO kursuna herkes katılabilir mi?

  Optimizasyon kavramlarını ve mantığını öğrenmek, SEO yapmak isteyen herkes kurslarımıza katılabilir.

 • SEO eğitimi almak neden önemlidir?

  Günümüzde sayıca fazla olan internet sitelerinin rakiplerinden sıyrılması için arama motorlarında üst sıralarda yer alması gerekiyor. Bu da SEO ile mümkün. Belirli kriterlere göre web sitelerinin optimize edilmesi olan seo tekniği sayesinde internette en çok ziyaret edilen sitelerden olmak mümkün. Ayrıca yeni bir iş dalı olarak karşımıza çıkan SEO uzmanı olmak için de eğitim almak gerekli.

 • Diğer eğitimleriniz nelerdir?

  Seo Akademi olarak kursiyerlerimize SEO eğitimi dışında, Sosyal Medya, Adwords, SEO Editörlüğü, E-ticaret Yönetimi, HTML, Photoshop, İnternet Reklamcılığı gibi eğitimler vermekteyiz.

 • Kursa gelirken neler getirmem gerekiyor?

  Eğitimlere gelirken yanınızda bilgisayarınızı getirmenizde fayda var. Teknik bilgilerden sonra uygulamaya geçileceği için kişisel bilgisayarınızı kullanmanız önemli olacak. Ayrıca daha rahat not tutabileceksiniz.

 • SEO eğitimi bana ne katacak?

  Kişisel SEO eğitimi bu alanda uzmanlaşmak isteyen kişilere yeterli eğitimi veriyor. Optimizasyon kurallarını, internetin diğer servislerini öğreten SEO Kursu sonrası isterseniz mesleki eğitim alabilir, başarılı bir kariyer sahibi olursunuz. Ayrıca kişisel ve kurumsal web sitelerinizi optimize edebilir, içeriklerini düzenleyebilir, arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayarak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

 • Kurs ücretleriniz ne kadardır?

  Her eğitimimizin ücretlendirmesi farklıdır. Katılmak istediğiniz kursa göre eğitim ücretlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 • Eğitim programı sonunda sertifika veriyor musunuz?

  Bütün eğitimlerimizin ve workshop uygulamalarımızın sonunda kursiyerlerimize katılım ve başarı sertifikası veriyoruz.

 • İş imkanı sağlıyor musunuz?

  Kurs sonunda eğitim verdiğimiz kişileri sektördeki başarılı firmalara yönlendirerek bu alanda kariyer yapmalarına olanak tanıyoruz.

 • Türkiye’nin her yerinden katılabilir miyim?

  Eğitimlerimize Türkiye’nin her şehrinden katılmanız mümkün. Kurumumuz konaklama ve yol ihtiyaçlarınızı karşılayarak kurslara rahatlıkla katılmanızı sağlıyor. Otel ve bilet dahil paketlerimizden de yararlanarak eğitim için İstanbul’da misafirimiz olabiliyorsunuz. Vip Eğitim hizmetleri hakkında bilgi almak için https://www.seokursu.com.tr/vip-egitim-hizmeti/ 

 • SEO eğitim içeriğinizi nasıl oluşturuyorsunuz?

  Tecrübeli SEO uzmanlarımız ve eğitimci kadromuz ile derslerimizde bahsedeceğimiz konuları uluslararası eğitim standartlarında belirliyoruz. Temel, ileri ve kurumsal SEO içerikleri ile Sosyal Medya, Adwords ve Workshop konularımız ayrı ayrı hazırlanıyor.

 • Diğer kurslardan farkınız ne? Neden sizi seçmeliyim?

  Öncelikle kaliteli eğitimi ekonomik fiyat politikasıyla sunuyor ve kursiyerlerimizin bütçesini zorlamıyoruz. Diğer eğitim merkezleri gibi tek bir dalda değil birçok eğitim kolunda kendimizi geliştirmiş olmanın ve ders vermenin rahatlığını yaşıyoruz. Sertifikalı eğitimlerimiz ve uzman eğitmenlerimiz ile Türkiye’deki en iyi kurslardan biri olma özelliği taşıyoruz. Ayrıca  Bahçeşehir üniversitesi veya otel konforunda eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitimlerimizi İstanbul’un en iyi otellerinde düzenleyerek çok sayıda insana aynı anda kaliteli ve kusursuz eğitim vermenin rahatlığını yaşıyoruz, yaşatıyoruz.

 • Temel ve ileri seo eğitimi arasındaki fark nedir?

  Temel SEO’da kursiyerler optimizasyon yöntemlerini, arama kriterlerini ve site optimizasyonu yapmayı öğrenirken ileri SEO kursunda öğrendiklerini mesleki olarak nasıl kullanacağını kavrıyor.

 • SEO editörlüğü yapmak için hangi niteliklere sahip olmak gerekir?

  İyi bir metin yazarı olmak SEO editörlüğü için yeterli değildir. Arama motorlarının mantığını öğrenmeden başarılı olmak mümkün değil. Belirli kurallara göre içerik yazmayı öğrenmek ve bunun eğitimini almak gerekli.

 • Sosyal medya uzmanı olmak istiyorum. Kursunuzda aldığım sertifikayla bu işi yapabilir miyim?

  Elbette. Kişisel eğitimlerimizde yer alan Sosyal Medya Uzmanlığı kursumuza katılarak eğitim sonunda aldığınız sertifika ile dilediğiniz firmada çalışabilirsiniz. Sektörde söz sahibi olan SEO Akademi sertifikası ile iş bulmanız daha kolay olacak.

 • Kişisel sitemi Google’da ilk sayfaya çıkarmak için neler yapmam gerekiyor?

  Kendi web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya çıkarmak için öncelikle SEO kurallarını öğrenmelisiniz. Bunun için eğitimlerimizden yararlanmakta fayda var. SEO kriterlerini öğrendikten sonra bunları sitenizde uygulayarak üst sıralara çıkmasını bekleyeceksiniz. Özgün içerikler, başarılı bir tasarım, tanıtım ve reklam kampanyaları ile arama motorlarında yer edersiniz.

 • Firma eğitimlerinizi grup olarak mı departmana özel mi gerçekleştiriyorsunuz?

  Kurumsal eğitimlerimizde belirlenen gruplara özel dersler hazırladığımız gibi sadece departman için de eğitimler vermekteyiz. Örneğin reklam departmanınız için İnternet Reklamcılığı Kursu’muzu alabilirsiniz. Belirlenen saatte ve yerde istenilen programa göre eğitimler verilmektedir.

 • Özel derslerinizin ücretleri nasıl belirleniyor?

  Özel derslerimizin ücretleri öncelikle alacağınız eğitime göre belirlenir. Ders sayısı ve eğitim içeriği de fiyatları etkilemektedir.

 • Kaçırılan dersin telafisi var mı?

  %100 Öğrenme Garantisi Seo Akademi Seo Kursu %100 öğrenme garantisi sunar. Aldığınız eğitim sonunda, devamsızlığınız %10′u aşmamışsa ileri seviye veya destekleyici eğitimler için eksik kaldığınızı düşünürseniz bir sonraki  Seo Kursu'na ücretsiz kur tekrarı hakkı verilir.

 • Kursunuzdan verim alamadığımızı düşünürsek ücretsiz ders tekrarı yapıyor musunuz?

  Öğrencilerimizin %100 derslerimizden faydalanacağını garanti ediyoruz. Ancak herhangi bir şikayet ya da öğrenmeme durumunda kursiyerimize aldığı kursun telafisini gerçekleştiriyoruz.

 • Eğitmenleriniz ne kadar süredir SEO eğitimi veriyor?

  Eğitmenlerimizin hepsi alanında en az 10 yıllık bir deneyime sahiptir. SEO eğitmenlerimiz de uzmanlıklarını kanıtlamış kişilerdir. Eğitmen sertifikaları ile farklı kurumlarda da ders vermişlerdir.

 • Kitap ve katalog gibi kaynaklar veriyor musunuz?

  Öğrencilerimize ilgili kurs programlarına göre kaynakça verilmektedir. Dileyen kursiyerlerimiz eğitim süresi boyunca kitaplarının yardımı ile çalışabilirler. Ayrıca dağıttığımız kataloglarımız da yeterli olmaktadır.

Bize Diğer Merak Ettiklerinizi Sorun

Adınız Soyadınız

Email Adresiniz

Telefonunuz

Sormak İstedikleriniz

[recaptcha]